ptaki kompozycja 1 mural wnętrze
ptaki kompozycja 1 mural kadr
RZ-M-N-S-mural-malpy-ost-—-kopia
Malpy-mural-WIZUALKA-RZ-M-N-S-ost
dragon-mural-e-1-wizualka
RZ-M-N-S-mural-magnolie-rozowka-web
MaGNOLIE-rozowka-mural-WIZUALKA-RZ-M-N-S-web
RZ-M-N-S-mural-usta-magnolie-web
mural-pies-chinski
POP-ART-kuchnia_2-web
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Odmień z nami swoje wnętrze!  Czas na zmianę, nowy kolor i energię! Zamów swój wymarzony mural. Przejrzymy Cię na wylot i namalujemy to, co Ci w duszy gra. Skontaktuj się z nami, a przy kawce pysznej i czarnej jak noc omówimy Twoją wizję. Oczywiście może być również przy mięcie orzeźwiającej i lekkiej jak poranek. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Nasze murale, malowidła ścienne i sufitowe oraz freski wykonywane są w trwałej technice malarstwa akrylowego przy użyciu najwyższej jakości materiałów.  Projekt powstaje na indywidualne zamówienie klienta lub na podstawie  naszych grafik i plakatów. Każda realizacja marki Rzuć Mnie Na Ścianę jest unikatowa,  gdyż malowana jest przez doświadczony malarski duet absolwentek łódzkiej ASP – to prawdziwa ręczna robota… Motywy z plakatów można również zamówić jako tapetę lub fototapetę. 

Chętnie zaprojektujemy grafikę lub malowidło ścienne dedykowane specjalnie Twojej firmie w formie unikatowej reklamy z uwzględnieniem firmowej kolorystyki i identyfikacji wizualnej oraz specyfiki branży. Wyzwania to nasza specjalność – zrealizujemy najśmielsze wizje zarówno dla branży gastronomicznej, hotelarskiej odzieżowej, prawniczej, budowlanej, jak i producentów kół zębatych.

W projektach inspirujemy się światem flory i fauny w eklektycznej stylistyce: od popartu, po XIX-wieczne ryciny i sztukę orientalną łącząc miękką malarskość z ascetyczną geometrią.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
rzucmnienasciane@gmail.com

TELEFON
Natalia Kalisz 668 908 048
Ewa
Żochowska 512 262 090

Scroll to Top