murale afirmacji i Świetego spokoju

Tu Cię zaskoczę. Jestem nie tylko dla ciała, jestem też dla ducha. Wielowymiarowa i zmienna jak prawdziwa kobieta. Ukoję zmęczony umysł i rozedrgane zmysły, przyniosę pokarm dla duszy. Jeśli szukasz dla siebie spersonalizowanego, malowidła inspirowanego klasycznymi graficznymi symbolami lub masz swój ulubiony starożytny symbol, który dodaje Ci sił oraz motywacji, to jesteś w najwłaściwszym miejscu na świecie. Rzuć Mnie Na Ścianę zaprojektuje go specjalnie dla Ciebie w stonowanej gamie barwnej i harmonijnej kompozycji tak, żeby wnosił do Twojego wnętrza spokój , równowagę i pomagał w manifestowaniu pożądanych celów.

Tylko dla Ciebie: mandale intencji, hanakomon (graficzne kwiatowe godło przypisane dniu Twoich urodzin), merkaba, kwiat lotosu, znaki zodiaku, mandale kwiatowe i wszystko czego tylko sobie życzysz”.

Oferujemy Ci kompleksową, profesjonalną usługę od projektu do wykonawstwa. Najpierw chcemy poznać Twoje potrzeby. Jeśli masz sprecyzowane oczekiwania, ubierzemy je w piękną formę plastyczną, a jeśli nie, to wspólnie wyruszymy w fascynującą podróż . Doradzimy Ci jak z bogatego świata symboli ezoterycznych wybrać ten jeden jedyny, a może… dwa lub więcej. Tak samo w przypadku mandali kwiatowych: z różnorodnego świata flory wybierasz zestaw ulubionych lub ważnych dla Ciebie kwiatów, ziół, traw, liści drzew. Liczba wariantów kompozycyjnych wydaje się być niemal nieskończona, ale zapewniamy Cię, że z nami dokonasz tego najwłaściwszego wyboru. Następnie przygotowujemy koncepcję wizualną obejmującą uzgodnioną wcześniej kompozycję, kolorystykę i stylistykę (realistyczną lub uproszczoną geometryczną). Zwykle prezentujemy dwie wersje do wyboru. Po akceptacji projektu przystępujemy do malowania.

Pamiętaj, symbole, kwiaty i motywy wybierasz ostatecznie Ty, my służymy pomocą, dostarczając grafiki lub zdjęcia do inspiracji. Wybrane przez Ciebie motywy poddajemy autorskiej interpretacji oraz artystycznej wizji w ustalonej wspólnie kolorystyce i stylistyce. Otrzymujesz od nas unikatowy mural dedykowany tylko Tobie. Dbamy o bardzo wysoką jakość artystyczną oraz estetyczną w pełnym poszanowaniu Twoich intencji oraz znaczenia, jakie mu nadasz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
rzucmnienasciane@gmail.com

TELEFON
Natalia Kalisz 668 908 048
Ewa
 Żochowska 512 262 090

Scroll to Top